TWÓJ CZAS

STUDIO KOSMETOLOGII I MODELOWANIA SYLWETKI

ofertaKOSMETOLOGIA

OFERTAMODELOWANIE SYLWETKI

OFERTATrening Fitness

e707fa68-ab19-4770-8ffd-66c720411221 (1)

WITAMY W NASZYM STUDIO

KOSMETOLOGII I MODELOWANIA SYLWETKI

        Naszą misją jest sprawić, aby każda z Was mogła poczuć się piękna, pewna siebie i w pełni zrelaksowana. Wierzymy, że prawdziwe piękno zaczyna się od miłości do samej siebie, dlatego naszym mottem jest: „Z miłości do siebie”.

       W naszym Studio łączymy nowoczesne technologie z indywidualnym podejściem do każdej klientki. Oferujemy szeroki zakres zabiegów kosmetologicznych oraz nowoczesne metody modelowania sylwetki, które pomagają osiągnąć wymarzone efekty.

        Dodatkowo stworzyliśmy strefę fitnesswyposażoną w bieżnię oraz rowerek VacuTherm, które wspierają skuteczne kształtowanie sylwetki.

        Zapraszamy Cię do świata, w którym pielęgnacja, relaks i troska o siebie stają się codziennością. Dołącz do nas i poczuj różnicę!

Co mówią o nas inni

Opinie

"Cudowne miejsce 🥰 bardzo miła sympatyczna atmosfera , profesjonalna opieka nad klientkami , bardzo wysokiej jakości sprzęt , który szybko daje pozytywne efekty modelowania ciała. Pani Aleksandra oraz Pani Aneta mają bardzo dużą wiedzę także można uzyskać wiele cennych wskazówek porad oraz oddając się w opiekę można być pewnym, że nie stanie się nam krzywda tylko uzyskamy piękne efekty ulepszenia swojej urody oraz ciała."
~Kamila
"Serdecznie polecam zabiegi u pani Aleksandry . Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy ,którą chętnie się dzieli, przy tym miła atmosfera. Efekty są spektakularne , wszystko dobierane indywidualnie pod potrzeby skóry. Polecam każdej kobiecie , która chce poprawić stan swojej cery lub poprostu odprężyć się i zrobić coś tylko dla siebie."
~Magda
"Bardzo mila atmosfera. Panie zawsze doradza, odpowiedzą na pytania, dbają o klienta. Korzystam z rolek. Niesamowite efekty, szybko zauważalne. Skóra jest wygładzona, co dla mnie najważniejsze stopy rozluźnione. Polecam. "
~Anna
"Zabieg przeprowadzony bardzo delikatnie i precyzyjnie. Etapy dobrane indywidualnie i konsultowane na bieżąco podczas ich wykonywania. Skóra po zabiegu jest bardzo gładka, sprężysta i niezwykle miękka. Jak zawsze opieka i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Gorąco polecam wizytę. "
~Barbara
"Po zabiegu twarz stała się promienniejsza i bardzo dobrze oczyszczona,a drobne zmarszczki zniwelowane. Na każdym etapie zabiegu Pani Ola szczegółowo opisywała kolejne czynności i produkty, które zostaną zastosowane . Uzyskałam wiele cennych rad na temat dbania o swoją cerę oraz wskazówki co do kolejnych zabiegów. Oddając się w ręce Pani Oli jestem bardzo zadowolona. Czuje się zaopiekowana, zabieg był indywidualnie dobrany do potrzeb mojej skóry."
~Roksana
Previous slide
Next slide
0c7a7486-e055-4bf1-85ff-86b0d3b04287

WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ A MY ODPOWIEMY JAK NAJSZYBCIEJ